OnlyTrans.PL - Regulamin forum
Regulamin Forum Onlytrans.PL
1. Przeglądanie forum Onlytrans jest całkowicie darmowe. Aby założyć nowy temat lub wziąć udział w dyskusji należy się zarejestrować bądź zalogować.
2. Zanim o coś zapytasz sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się już na forum. Prosimy o poruszanie tematów związanych zgodnych z tematyką.
3. W trosce o poziom prowadzonej dyskusji prosimy o zachowanie kultury osobistej oraz przestrzeganie przyjętej etykiety.
4. Staraj się dodawać merytoryczne i sensowne wypowiedzi. Unikaj odpowiedzi typu „super”, „10/10”. Nie wnosi to nic do dyskusji i  zaśmieca temat.
5. Wypowiadaj się w sposób kulturalny. Wystrzegaj się używania określeń wulgarnych. Swoboda pisania panuje tylko i wyłącznie na czacie.
6. Nie zakładaj kilku wątków na ten sam, identyczny temat.
7. Nie reklamuj stron konkurencyjnych.
8. Nazwa tematu powinna odzwierciedlać jego treść. Redaguj swoje wątki klarownie i zrozumiale.
9. Nie obrażaj nikogo ani nie groź nikomu – naruszasz w ten sposób dobra osobiste osób trzecich.
10. Administrator i Moderatorzy mogą zamykać wątki, i usuwać posty, jeśli naruszają regulamin forum i przepisy prawa obowiązującego na terytorium Polski.
11. Administrator i Moderatorzy mogą przenosić tematy na inne, bardziej odpowiednie podfora.
12. W przypadku rażącego naruszenia regulaminu użytkownik, może zostać zablokowany bez wcześniejszego ostrzeżenia.
13. Posty naruszające ogólnie przyjętą etykietę będą systematycznie i bez powiadamiania ich autorów usuwane. Decyzja o usunięciu postów naruszających ww. zasady i ich usunięcie jest nieodwołalne. Takie same zasady dotyczą spamu.
14. Zakaz dodawania zdjęć z wizerunkiem innej osoby bez wyraźnej zgody.Data ostatniej aktualizacji regulaminu: 20.10.2018r.
Powyższy Regulamin jest własnością OnlyTrans.pl Zabrania się jego kopiowania w częściach lub w całości